TEL : 0312 231 40 83 - 0542 321 41 10
Aramak İçin Tıklayın
SATILIK CİNSEL ÜRÜNLER, BİTKİSEL ÜRÜNLER, SİGARA BIRAKTIRICI DOĞAL ÜRÜNLER, ÇAĞRI MERKEZLERİNE, CALL CENTER FİRMALARINA HİZMET
Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Buraya Tıklayın..
yuzde50 Çağrı Merkezi İşletmecisi İseniz Kazancınız İçin Okuyunuz
  1. Çağrı Merkezi İşletmecilerine Kendi Müşteri Listemizden Günlük, Haftalık ya da aylık olmak üzere data temini yapıyoruz, bir başka deyişle hukuken bayiilik verdiğimiz için datalarımızdan da faydalanabiliyorsunuz. Bayiimiz olmadan müşteri listesi, data vb. kaynakları paylaşmak bilindiği gibi hukuken aykırı durumlardır. Ancak bitkiseldata.com’un desteğini aldığınız sürece tüm bilgilerden yasal olarak kolayca faydalanabilirsiniz.

  2. Çağrı Merkezi işletmecisi iseniz adınıza ya da şirketinize ait Vodafone, Turkcell, Avea hatlarınız yok ise acenta sayınıza göre hat temini de yapıyoruz.

  3. Üretici ve dağıtıcı olarak sattığımız bitkisel performans, zayıflama, sigara bıraktırıcı, vb. çok sayıdaki Tarım Bakanlığınca onaylı ürünlerin teminini yapıyoruz ve satmak istediğiniz bir ürün ya da marka ismini belirttiğiniz sürece tarafınıza daha düşük fiyatlar ile temin ediyoruz.

  4. Çağrı Merkezi işletmecilerinin en çok ve en ciddi ihtiyacı olan data, ürün temini ve personel olduğundan, bayiimiz olduğunuzda bunlarla siz değil biz ilgileniyoruz, data sağlıyoruz, bitkisel ürünlerin teminini yapıyoruz ve personel eğitiminizi gerçekleştiriyoruz.

YEPYENİ ÜRÜNLER

PERFORMANS ARTTIRICILAR
GECİKTİRİCİLER
BAYAN AZDIRICILAR
PENİS BÜYÜTÜCÜLER
SİGARA BIRAKTIRICILAR

Devamı 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

PERFORMANS ARTTIRICI ALANLAR
GECİKTİRİCİ ALANLAR
BAYAN AZDIRICI ALANLAR
PENİS BÜYÜTÜCÜ ALANLAR
SİGARA BIRAKTIRICI ALANLAR
DAİMA MEMNUN MÜŞTERİLER

Devamı 

HER TÜRLÜ DESTEK

BİTKİSELDATA.COM'UN BAYİİLERİNE VE ÇAĞRI MERKEZLERİNE EN BÜYÜK DESTEĞİ MÜŞTERİ PORTFÖYÜ, MÜŞTERİ LİSTESİ VE ÜRÜN TEMİNLERİDİR. BU HİZMETLER SÜREKLİ VE DAİMİDİR.

Devamı 

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Bitkiseldata.com'dan aldığım bayiilik sonucu işletmemi kurdum hem ürün hem müşteri hem de çalışanlarımı sağladılar, nice yıllar beraber çalışmak dileğiyle.. Teşekkürler Bitkiseldata.com! - Erhan